Działanie jest oparte na niszczeniu złogów cellulitowych za pomocą ultradźwięków. Urządzenie jest dedykowane do zwalczania problemu nadmiernego gromadzenia się tłuszczu, głównie w obszarach takich jak brzuch, "boczki", uda, pośladki, ramiona. Seria obejmuje 10-14 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu. Znakomite efekty daje połączenie liposukcji ultradźwiękowej z falami radiowymi/ masażem/ elektrostymulacją.

Lipokawitację wykonujemy tylko u osób, u których tkanka tłuszczowa jest grubsza niż 3 cm.

Fale radiowe powodują głębokie nagrzewanie bez nadmiernego wzrostu temperatury powierzchni skóry i tkanki podskórnej. Efektem jest zwiększony przepływ krwi w leczonym obszarze, odżywienie i rewitalizacja komórek skóry, a także zdrowy i promienny wygląd. Fale radiowe pozwalają na likwidację zwiotczeń, poprawę owalu twarzy, obkurczenie zwisającego podbródka, ujędrnienie ciała.

Energia świetlna emitowana przez IPL jest pochłaniana przez melaninę i zamieniana na ciepło. Podniesienie temperatury komórek barwnikowych powoduje ich niszczenie. Po zabiegu przebarwienia stają się ciemniejsze, a następnie zaczynają jaśnieć. Wykonujemy 5-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

Miesiąc przed i po zabiegu należy chronić skórę przed słońcem, stosować kremy z filtrem. Zabiegi należy wykonywać w czasie mniejszego nasłonecznienia.

Pożegnaj się z niechcianym owłosieniem raz na zawsze. IPL pozwala na niszczenie włosów, które znajdują się w fazie anagenu i które zawierają melaninę (im ciemniejszy włos, tym lepszy rezultat). Wykonujemy 8-10 zabiegów z przerwami 5-6 tygodniowymi. Jedyną dozwoloną metodą pomiędzy zabiegami jest golenie. Skóra przed i w trakcie serii nie może być opalana. Najlepszą porą na rozpoczęcie serii zabiegów jest jesień. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

"

Energia świetlna emitowana z lasera jest pochłaniana przez czerwony barwnik krwi, tj. hemoglobinę, a krew "ścina się" i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu. Liczba zabiegów jest uzależniona od ilości, średnicy i koloru naczyń oraz głębokości ich położenia. Z reguły jest to 4-8 zabiegów wykonywanych w ciągu kilku miesięcy.

IPL jest metodą najbardziej skuteczną w walce z trądzikiem ze stanami ropnymi. Energia fal o selektywnie dobranych parametrach redukuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych, a także spowalnia produkcję sebum zmniejszając dopływ krwi do gruczołów łojowych. Zalecana liczba spotkań w gabinecie waha się od 4 do 7, raz na 7-10 dni i uzależniona jest od stanu i kondycji skóry oraz osiąganych rezultatów

Fotoodmładzanie (IPL) jest to nieinwazyjny zabieg silnie pojędrniający , napinający i odmładzający skórę. Może być przeprowadzany na całej twarzy, w obrębie szyi, dekoltu i dłoni. Działa wielokierunkowo: redukuje pęknięte naczynia, zmniejsza przebarwienia, działa liftingująco i zmniejsza rozszerzone ujścia gruczołów łojowych.

Leczenie składa się z serii 1-5 zabiegów, wykonywanych co 3-4 tygodnie. Efekty zauważalne są już po drugim zabiegu.

Dane kontaktowe

Salon Kosmetyczny "ANNA"
91-375 Łódź
ul. Liściasta 4/8

tel. (42) 658-51-97
fax. (42) 658-51-13

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 8:15 - 20:00
soboty: 8:00 - 15:00

Zapraszamy!

Mapka